Kies een vestigingEtten-LeurRoosendaalHoeven

Maurice Romme

Directeur, in- / verkoopadviseur

maurice@autoromme.nl

Henri Konings

Verkoopadviseur

henri@autoromme.nl

Martin van Loon

Verkoopadviseur

martin@autoromme.nl

Patrick Verhulst

Service adviseur / Magazijnbeheerder

patrick@autoromme.nl

Myrna Romme-Otjens

Controller

myrna@autoromme.nl

Ursula Romme

administratief medewerkster

ursula@autoromme.nl

Rik Luijks

Administratief medewerker

rik@autoromme.nl

Wendy den Braber-Oomen

administratief medewerkster

wendy@autoromme.nl

Johan de Bruijn

    Service adviseur / Magazijn medewerker

     johan@autoromme.nl

Jeroen Jaspers

werkplaatschef

jeroen@autoromme.nl

Sietse van Es

werkplaatsmonteur

Martijn Aarts

werkplaatsmonteur

Patrick Dircken

werkplaatsmonteur

Lars van Gastel

werkplaatsmonteur

Marco de Man

Autopoetser

Dennis Houtepen

Werkplaatsmonteur

Taxatie maken